bntemp

bntemp

Még több csirizt Pepére!

2011. november 29. - s4tch

Furcsa hangulat uralkodik a szurkolók között. Mintha időutaznánk, és tavaly(előtt) lenne: mindenki vereséget vár Nápolyban - kezdtem a beharangot a mérkőzés rendes időpontjában, ami mostanra már talán kevésbé aktuális felütés. Pedig nem arról van szó, hogy a Juventus eddig mázlis győzelmekkel, utolsó perces gólokkal, kamubüntetőkkel kísértette volna a sorsot, sőt, éppen ellenkezőleg. Még nem rúgott idén büntetőt, ellenben tőlük kétszer is állítottak ki játékost, a győzelmek jogosságához nemhogy kétség nem fér, de például az Inter ellen a nagyobb arányú győzelem lehetőségét vette el a bíró a Juvét sújtó ítéleteivel. Eközben a Napolinak már három veresége van, a lábukban lesz a City elleni BL-meccs fáradtsága, és a tavalyi szezonban villogó sztárjaik közül egyik sincs jó formában, aki meg igen, az nem játszik De hajtás után elmondjuk, mi mégis miért tartunk tőlük. Ez a poszt igazából már elavult, de a gondolatai érvényben maradtak, a kiegészítéseket pirossal toljuk hozzá.

Teljesen felesleges a tavalyi eredményekből kiindulnunk, hiszen ne feledjük, azt a Juventust boldog-boldogtalan agyonverte. Az ideit viszont még igazán megijeszteni sem tudták, teljesen megérdemelten őrzi veretlenségét és az ehhez járó első helyét. És már a Napoli sem ugyanaz: a tavaly mesterhármast hintő Cavaninak alig van jó megmozdulása, még nála is gyengébb Hamsik, Lavezzi pedig gyors maradt ugyan, de mintha önzőbb lenne egy leheletnyivel. Ez a bekezdés is két hete íródott, azóta Cavani azért megvillantotta magát, de most úgy néz ki, nem játszik a Juve ellen, amiért nem vagyunk szomorúak. A többiekre pedig továbbra is áll: nincsenek jó formában Maggio kivételével.

Ami viszont aggasztó, az a Napoli wingbackjeinek fenomenális formája. Közülük is kiemelkedik Maggio, aki nemcsak a gólpasszokat szórja, de gólokat is lő, de a másik oldalon Dossena és Zuniga is rendben van. Mázli, hogy Gargano kidőlt, (újabb update: már játékra kész) mert kiválóan kezdte a szezont, de így sem lennénk Pirlo helyében, amikor a Dzemaili-Inler kettős ollóba fogja. Ezek olyan problémák, amikkel igen nehéz lesz kezdeni valamit, különösen azért, mert most találkozunk először olyan csapattal, amelyik gyors szárnycsapásokkal indul támadásba, és hozzá tökéletesen tömörül a saját térfele közepén. Pepét extra adag csirizzel kell bekenni, hogy tapadjon Maggióra, viszont a másik oldalra nem jut megfelelő szélső, aki Dossenát megfoghatná. Conte valószínűleg Vidalt fogja kirendelni a feladatra, a chilei feladata lesz a jobboldali folyosó felügyelete.

Conte valószínűleg egy olyan 4-2-3-1-gyel kezd, ami labdavesztés után egy 4-4-1-1-re zár vissza. Kulcsfontosságú lesz ennek a visszazárásnak a sebessége, mert a Napoli 3-4-3-as rendszere tökéletesen alkalmas lyukakat ütni ellenfele középpályájában, amiből indulnak a pusztító kontrák. A Juventus nem tolhatja nagyon fel a védekezését, mert sem a középpályán, sem a védelemben nincsenek kimondottan gyors játékosai, és azt eddig is láttuk, hogy a védők hajlamosak rosszul helyezkedni. Mivel közben Marchisio is kiesett, sokkal valószínűbb egy olyan 4-3-2-1, amiben Vidal és Pazienza játszik majd Pirlo két oldalán, egy kicsit előrébb nála, hogy támadások esetén a korábban már megcsodált 4-1-4-1-gyé formálódjon a rendszer.

Kicsit tartunk Vucsinicstől, aki nem az a nagy küzdő típus, márpedig most fegyelmezettség és önfeláldozás kell a két csatártól is. Főleg, ha Conte nem enged a megszokott domináns játékából, mert ha a szokott, labdatartásra, az ellenfél beszorítására épülő játékát mutatja a Juventus, ezáltal sebezhetőbbé válik a kontrákkal szemben. És ez a legnagyobb félelmünk a nápolyi meccsel kapcsolatban – nem számítva a délen nagy gyakorisággal felbukkanó kamubüntető-kiállítás kombókat.

Javaslom, tekintsünk a meccsre úgy, mint egy újabb komoly erőfelmérőre. Mert bár azt tudjuk, hogy Nápolyba nem esélyesként utazik a csapat, ennél jobb időben nem is mehetnénk a San Paolóba: lendületben vagyunk, az ellenfél fáradt és a formája is ingadozik. Két rangadót már győzelemmel tudott le a Juve, a fentiek ellenére a harmadik lesz a legnehezebb, és bár egyáltalán nincs szó harakiriről egy vereség esetén, az sem mindegy, hogy azt hogy szenvedjük el. Egy döntetlennel még akkor is elégedettek lennénk, ha ez az első hely elvesztésébe kerülne.

Hát nem nagyon örülünk a halasztásnak, még akkor sem, ha most is egy hétközi BL-meccs (City) és egy hétvégi rangadószerű (Atalanta) után van a Napoli. Mert azért Bergamóban tudott pihenni Maggio, Aronica és Lavezzi, ráadásul közben visszatért Gargano is. A legerősebb Juvéból pedig kisárgult Marchisio, és a csapatot alaposan megfingatta a Lazio elleni meccs. De szögezzük le, óriási csalódás lenne a vereség, és már az nagy öröm, hogy odáig eljuthattunk, hogy ezt kimondjuk.

Jó szurkolást mindenkinek!

A bejegyzés trackback címe:

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

338064 2011.11.29. 17:12:11

Hú mennyi nyugtatót kell majd bevennem meccs előtt, hogy ne kerüljek az int4nzívre meccsnézés miatt... Pepe csiríz nélkül is megoldja, Marchisio nagyon hiányozni fog, a Napolit labdatartásra kell kényszeríteni, azzal nem tudnak mit kezdeni

338064 2011.11.29. 17:12:42

btw avatart hol lehet beállítani?

Th3gAm3 2011.11.29. 17:25:09

By the way, asszem:D

340468 2011.11.29. 17:25:50

A City sem ment semmire a védekező középpályásaival, pakoljuk be Estit!

338064 2011.11.29. 17:38:10

[Th3gAm3](#614419): jól hiszed :D

grebi01 2011.11.29. 18:28:08

Nagy a pofátok, pedig tavaly is szoptatok! :DD szerintem nyerjünk egy olan jó 3:0ra :) olyan nagy kérés ez? Forza JUVE!

forzaalex 2011.11.29. 18:40:14

Matri dupla, Estigarribia és Quagliarella gólpassz, 44-56-os labdabirtoklás, 4 pontos előny. A ma este számokban.

258945 2011.11.29. 18:53:18

piszkosul kellett ez a Római győzelem, így szinte nyugodtan lehet nézni ezt a meccset, vereség Nápolyban belefér (Conténál biztos nem), ha korrekt bíráskodást kapunk bármi lehet, 1-1re tippelek

336035 2011.11.29. 20:01:01

Remélhetőleg, már az előnyünkre válhat, hogy Morganti nem lesz a pályán...

297969 2011.11.29. 20:30:12

Lavezzi szerintem egyre jobb lesz, bár még van hová javulnia. Sőt a City ellen ő volt az egyik legjobb, hiába Cavani két gólja.

297969 2011.11.29. 20:31:35

A jó meccsben biztos vagyok, de hogy mi lesz az eredmény, az megtippelhetetlen.

340119 2011.11.29. 20:37:16

Cavani miért nem játszik? Nem mintha zavarna :)

343949 2011.11.29. 20:40:07

Szerintem ez a legjobb időpont hogy végre elkapjuk a Napolit. 2:0 ide Forza Juve!

130106 2011.11.29. 20:42:47

Ìgy hogy nincs Cavani,hatalmasat nöttek az esélyeink, nagyon örülök hogy pihentetik..valami kisebb sérülése van és nem kockáztatnak gondolom..Jó meccs legyen a többit majd meglátjuk.

343949 2011.11.29. 21:15:28

Ez a rohadék áruló Hamsik remélem kiünnepelte magát és soha a nyomorék életében többet nem sikerül gólt szereznie! Forza Juve!

334474 2011.11.29. 21:24:39

Meglehetősen látványosan csalja el a meccset a bíró.

334474 2011.11.29. 21:31:37

A posztján kívül játszatott Pepe meg nem volt egy nagy húzás Contetól. Totál szar a pálya közepe.

270730 2011.11.29. 21:37:13

[andree10](#614776): Mivel csalja el? Eddig a legrosszabb ítélete az volt, hogy Pirlo nem kapott sárgát a 11esnél. Persze egy ismétlés még jól jöhet az első gólról, hogy Hamsik a letett labda pillanatában lesen volt e mert a digis kommentátor leses agymenése jó nagy hülyeség, nem igen hallott még a tétlen lesről. De 2 megnézés után eddig teljesen szabályos gólnak tűnik.

MrJuventus 2011.11.29. 21:37:18

Az eredménytől függetlenül kívánom a nagyképű fasz köcsög szlováknak, hogy törjön szilánkosra mindkét sípcsontja...Most döbbentem rá, hogy a napolit majdnem annyira rühellem mint a fasz intert!

MrJuventus 2011.11.29. 21:38:25

[MrJuventus](#614812): és nem azért, mert esetleg kikaphatunk tőlük...

334474 2011.11.29. 21:43:03

[szecskaM](#614811): Pontrúgásnál az ilyet sztem azonnal a beadás pillanatában le szokták fújni, mert a helyezkedésével befolyásolja a játékot. Utána a földön fekvő Pandev kezezése elengedése, majd Vidal hátulról történő felrúgása után írtam.

334474 2011.11.29. 21:43:37

Ettől függetlenül nem ez a lényeg, mert szarok vagyunk.

338554 2011.11.29. 21:44:40

[szecskaM](#614811): Tétlen les? Hamsik volt lesen a szabad belövésekor és rögtön utána ő fejelte a gólt. Ebben a helyzetben szerintem elég releváns a helyezkedése.

338144 2011.11.29. 21:45:45

Hát az a baj, hogy ahhoz, hogy azt lehessen írni, hogy a spori elcsalja a meccset, legalább meccsben kéne lennünk... ez idáig nem történt meg... össze kell szedni őket a szünetben, Matrit meg lekapni mert ma lassú is, és elég sokat reklamál is... Forza Juve!

334474 2011.11.29. 21:49:18

Én Pazienzat és Quagliarellat hoznám. 433 és nekik megyünk, lesz ami lesz.

327936 2011.11.29. 21:53:26

A kamu 11-es azért bejött. No meg az újrarúgás, amikor vagy 8-an voltak minden mindkét csapattól a pályán. E is béna bíró.

261079 2011.11.29. 21:55:40

kis pittyputty labda volt... :)

334474 2011.11.29. 21:58:25

Pár here meg lett csavargatva az öltözőben.

339991 2011.11.29. 22:00:52

Conte elővette az ostort és mindenkit elküldött a jó kurva anyjába.

327936 2011.11.29. 22:25:50

[neuropa](#614834): ennél egyértelműbb tétlen les nincs is.

334302 2011.11.29. 22:27:55

Pepe menthetetlenül az új Messi - mekkora kényszerítőt nyomott az ellenféllel, még ezt is tudja :))

334460 2011.11.29. 22:29:11

Az a baj, hogy 3 rúgott góllal Olaszországban kis híján bajnokságot lehet nyerni, a Juve meg ennyivel még csak ikszre áll.:)

343361 2011.11.29. 22:34:44

Változnak az idők.

Jamon 2011.11.29. 22:35:58

Conte vajon mi a lóf.nak nem mer cserélni??? Bele se merek gondolni mi lett volna, ha mondjuk a 70. perctől Q játszik az a tökfejű Vucinic helyett

Jamon 2011.11.29. 22:36:56

89. perc. bravó

334474 2011.11.29. 22:42:31

Óriási meccs volt. Sry a csalóbírózásért komoly tilten voltam. :) Ezt a csapatot imádom, a pokolból kapaszkodtunk vissza többször is. Estiben meg bőven van fantázia.

MrJuventus 2011.11.29. 22:49:02

3:3 Gratula a csapatnak, nagyon szépen visszajöttek. Visszavonom a korábbi kommentemben írt gondolatokat, hogy hamsiknak törjön szilánkosra mindkét sípcsontja....az durva. De azért szakadjon le a herezsákja a ratyi szlováknak! szép volt fiúk! Persze Fabionak az utsó percbe kell beállni, Alexnek meg a hosszabbításban időhúzásnak....na nem baj. Simán meglesz a dobogó, jövőre BL. + scudetto!

HungarianMotorMouse 2011.11.29. 23:00:31

X lett, de mekkora X! Köszönöm a fiúknak a szép estét, izomlázam van a levegőbe csapkodástól! :) Forza Juve!

151270 2011.11.29. 23:06:48

Nem értem miért nem cserélt.....egyszerűen nem értem. Ahogy egyre távolabbi a meccs lefújását jelző sípszó, annál kevésbé örülök a döntetlennek. Simán behúztuk volna... A meccs előtt én is tele gatyával álltam, mert 100%-ra vettem, h vért izzadunk a tetveknél és lám, a végére simán, mondom: SIMÁN behúztuk volna.

337664 2011.11.29. 23:09:50

Azt azért remélem, hogy Conte nem fogja túl sokszor Vucinic-et a kezdobe eroltetni a jovoben . Forza Juve !

344099 2011.11.29. 23:15:54

Érdekes kis meccs volt ez...az első félidő egy kalap szart sem ért...rohadt lassan jöttünk fel a támadásokkal, a nápoly pedig 3-4 gurítással felért a kapuig. aztán meg is csinálták a rumlit...Chiello-Bonu páros ma csutkaszar volt...lehet a meccs előtt elfeleztek egy lónyugtatót.néha már siralmas amit össze tudnak hozni. aztán félidőbe gondolom a jó öreg Contepapa bekente egy kis chillivel a gyerekek valagát...hajtott az egész brigád, mint a veszedelem. Nem mondom, hogy nem örülök az 1 pontnak, de Lavezziék felettébb elfáradtak a végére...és esetleg ha hátul nem bénázunk annyit...na mind1...azért respect a brokiknak. Erről a korcs hamsíkról meg csak annyit, ha hátba basszák őt labdával, még az is becsorog a szerencsétlen marháról...

338554 2011.11.29. 23:18:35

[pstone](#614950): Ha nem ironizáltál, kérlek magyarázd el nekem a tétlen les fogalmát! (Jelen ismereteim szerint tétlen les az, amikor a lesen lévő játékos KERÜLI a játékba avatkozást, hogy a társai továbbvihessék az akciót. Hamsik közvetlenül a les után gólt fejelt, ezt így mégis hogy értelmezzem? Sokszor már azért beintik a lest, mert az érintett játékos megindul és be akarja érni a hosszú labdát. Hamsik olyan közel állt az egészhez, hogy elfelé kellett volna szaladnia, ha ki akar maradni a támadásból.) Egyébként meg lényegtelen, nem kaptunk ki, egy vesztett meccset nyerhettünk volna meg, ha kicsit fittebb a csapat vagy Conte nem áldozza be az első félidőt valami idióta felállásra, nem húzza az időt 3 cserével, esetleg korábban változtat.

344099 2011.11.29. 23:19:10

[Pip úr](#615100): adom...már azt hittem, csak én láttam így...

339362 2011.11.30. 00:33:32

túl vagyunk a szezon egyik legkeményebb meccsén, talán a legkeményebben. a san pauloba általában szopni járnak a vendégek mostanában, de mi kétszer felálltunk a padlóról!a szünetben hatott a sir alextől átvett hairdryer treatment! a csapatnak van tartása, a végsőkig küzd! tavaly ez a meccs 4-0ra végződött volna!az viszont látszik, hogy a 4-3-3 jobban fekszik a csapatnak. a védelemmel kezdeni kell valamit, mert bonuccsi borzasztó szar, és chiellini is kritikán alul tud teljesíteni néha. pirlo ma rossz csapatnak adta a gólpasszt, de arról se tehetett, hogy a kiharcolt tizit hamsík elbaszta... :) marci hiányzott középről nagyon, és sajnos a padon nincs is aki a középső sort érdemben helyettesíteni tudná, úh oda is erősíteni kell. összegezve: jó az x nápolyban, vasárnap leszopatjuk a csezénát!

338554 2011.11.30. 00:51:08

[juuvee](#615243): "vasárnap leszopatjuk a csezénát!" - Na TALÁN majd AZ megnyugtatja az idegeimet a mai kiábrándító, fáradt, erőtlenül akarós, fáradt Napolit egalizálós, egy pontot nyerősből két pontot vesztősbe átcsapó förmedvény után. Finoman szólva is NEM vagyok elragadtatva a mai védelemtől.. Pandev pedig kapja be! :D

295377 2011.11.30. 01:00:37

Én úgy érzem örülnünk kell az 1 pontnak. Úgy érzem, hogy ha a végén nagyon kitámadunk, amilyen szar volt a védelem, lehet bekapunk még 1-et. Itt inkább arról volt szó, hogy Bonu akár le is sétálhatott volna kb kevesebb gólt kapunk. És szerintem, ha az egyenlítés nem a 80. percben jön, még talán meg is merjük kockáztatni kicsit óvatosabban a győzelmet. Így a 80. perc után, mikor már nem lett volna sok időnk újra egyenlíteni, nem kockáztattuk meg a gyenge védelem kijátszását. És szerintem Lichtsteiner is kapott volna egy pirosat, ha kitámadunk, ő feljön, és rohanhat vissza 10 ezerrel, hogy védekezzen. Pláne, hogy akkor már nem is élt. Sokmindent kockáztattunk volna, ha kinyíllunk az utolsó 10 percben. Ez így biztosabb volt.

14Krisz 2011.11.30. 01:08:58

[stefanovic](#615113): nem tudom mi bajod volt ma Vuciniccsel. remek volt az összjátékban és kitűnően tartotta meg elől a labdákat. tény, hogy a befejezés szezon eleje óta nem megy neki, de simán van benne lehetőség és az is elképzelhető, hogy hamarosan a gólszerzéssel se lesz gond. a védelmet viszont lehet szidni rendesen. Buffon bravúrjai elmaradtak (nem lehet hibáztatni a 2. gól miatt, de védett ő már ki ilyeneket bőven), hiába Bonucci balfaszsága és bizonytalansága, nálam a 3. gól egyértelműen Chiellinié, blokkolnia kellett volna Maggio beadását. egyébként szerintem Bonucci nem reménytelen, ettől függetlenül örülnék Hummels érkezésének. Giorgio sem jó megoldás a bal oldalra, oda is kell valaki mindenképp.

334207 2011.11.30. 02:18:29

Felvételről lement a meccs, frissek az élmények. Bonu kuka, viszont Vidal és Barzagli óriásit játszott ismét. Vuci tolta egész meccsen az önző faszkodást, viszont a 70. és a 80. perc között adott 3 gólt érő labdát. Ebből kéne levonni a megfelelő következtetést és nem játszatni, csak egy óra után. Durva volt Lichtit látni a 73.-ban tátott szájjal lélegezni percekig.

338554 2011.11.30. 09:55:46

[babo410](#615255): 22 perc elég volt 3 gólt lőni és egyet kapni, de 10 perc nem elég egy gólra? Mivan? [dzolutan](#615268): Na OLYAT idén még én sem láttam, hogy Lichti a térdére támaszkodva áll másodpercekig és még a fülén is kapkodja a zoxigént. Tényleg durva volt.

338159 2011.11.30. 10:18:29

Valami eszméletlen kondiban vannak a srácok. Ilyet tényleg nem láttam már nagyon rég. Lichti majdnem elájult már, de még sprintelt úgy is. Pepe az valami magic. Imádom. Ez egy győzelemmel felérő döntetlen volt.

zacsi 2011.11.30. 11:50:42

valaki nem tud olyan statisztikát a tegnapi meccsről hogy pl ki mennyit futott meg ilyenek?

342564 2011.11.30. 13:08:12

Igen meg a bírói pontozásokat hol lehet megnézni?

343490 2011.11.30. 14:15:50

Üdv elvtársak, nem tudtam nézni a meccset sajnos. Mennyire fújták meg a hazai pályát a kukásoknak? Láttam összefoglat, de abból sok minden nem derült ki..

343490 2011.11.30. 14:20:25

Pepe gólja, high five. Lionel Pepe :)

339362 2011.11.30. 15:01:45

[mocsing01](#615599): nem fújtak nekik, az első félidőben nem ment a játék

forzaalex 2011.11.30. 16:43:00

[mocsing01](#615599): A 11-esük teljesen jogos volt, az elsőt Hamsik bevágta, azzal mázlink volt h újrarúgatta, de a szabályok értelmében újra is lehetett rúgatni. Az első góljuk NEM volt lesz, viszont Hamsiknak kézzel tették oda a labdát, nem látta hogy ki. 2-1-nél Matri lőtt egy bombagólt, de les miatt, teljesen jogosan, elvették. Sárga mindkét oldalon volt bőven, általában jól osztogatta őket, kivétel amikor Hamsik fogta Licht fejét és belelendítette a földbe (ez ugye egyértelmű piros), ehelyett a képébe üvöltő Licht is és ő is kaptak 1-1 sárgát... Az első félidőben gyengék voltunk, nem a bírón múlott a hátrány, csak Hamsik gólját nem kellett volna megadni... Utóirat: Lichtsteiner egy robot. De tényleg. Mikor mutatták ahogy tátott szájjal kapkodja a levegőt, én nem azon csodálkoztam, hogy még mindig tud sprintelni, hanem hogy ő is tüdővel lélegzik.

295377 2011.11.30. 17:24:30

[neuropa](#615368): Az van, hogy 10 perc elég lehetett volna, hogy lőjünk még 1-et, csak gondolom nem akarták bekockáztatni, hogy kitámadunk, Bonut hátulhagyjuk, és kapunk kontrából, vagy előreívelésből még egy gólt. Lehet akkor már nem jön össze az egyenlítés az idegesség és kapkodás miatt. Nagyobb teher nehezedett volna a csapatra, sőt lehet akkor már kicsit össze is omlanak. Sztem inkább a biztosra ment a csapat. Ha előbb jön az egyenlítés, még lehet rámegyünk a győzelemre. Kb. a 70. percben jön, akkor még lehet megpróbáljuk. Csak sajnos az utóbbi időben a Napoli csúnyán elbánt velünk Nápolyban, és emiatt se merték sztem megkockáztatni a győzelmet. És úgye ott van még a veretlenségünk, ami így már 10 ezer %, hogy 13 mecccsen meglesz. Szégyen lenne ha a cesenát nem tudnánk legyőzni. Ha kikapnánk, nagyobb szégyen lenne.

343490 2011.11.30. 17:45:36

Köszönet az infóért, örvendetes a korrekt bíráskodás. Most már csak egy veretlen éllovas juvét kérnék a fa alá, ami végül is nem túl szakadár gondolat :)

342564 2011.11.30. 18:29:25

[mocsing01](#615818): Szasz öcsém.Teljesen jó amit mondasz.Csak én egy kicsit félek a Roma ellen,lehet hogy ők tényleg megfognak verni minket.Egyébként nemnagyon értem hogy Conte miért csak ennyi ídőt ad Q-nak.Sőtt azt sem hogy miért alapból a vasót tette be Marchisio helyett,azt tudom hogy sérült volt de akkor is.Egyébként tényleg jó meccs volt.

339623 2011.11.30. 19:25:05

köszönöm a segítséget mindenkinek

forzaalex 2011.11.30. 19:51:30

[future2014](#615860): Quagliarella kevés szereplésének az okát én is és mások is leírtuk már több százszor lassan... és ki az a vasó?

342564 2011.12.01. 13:21:40

@forzaalex:Én is és mások is leírtuk már több százszor lassan... MARCELO ESTIGARRIBIA.Így szólítja mindenki.

343490 2011.12.02. 18:21:46

[future2014](#615860): Hali. Megkésve bár, de itt vagyok. A Romával nem lehet gondunk, sztem simán hozzuk. Ők még most is a csapat(le)építés elején járnak.. Q, hát lehet , h istenkáromlás amit mondok, de talán ebbe a kezdőbe-az eredmények alapján legalábbis-be sem fér. Másrészt her Conte nem szeret cserélni a 88-ik perc előtt, így nagyon több lehetőséget nem is fog kapni, ameddig valaki le nem sérül, vagy nem esik a formája. Persze ez csak az én véleményem.

342564 2011.12.03. 14:50:09

[mocsing01](#618014): Az a hír járja hogy a hétvégén Conte az egész csapatot pihentetni fogja.Q és Del Piero,Krasic és Elia kezdő lesz.Hát én ezeket nehezen hiszem el.Én mondjuk örülnék neki.De nem kockázatos ez?Ja és lehet hogy Pirlo sem lesz.Mindenki a nápoly és a lazio ellen várta a vereséget de lehet hogy pont a Cesena ver meg minket.Csak ne nézzük le őket.